WYSIWYG Web Builder

W wyniku doświadczeń zdobytych na lotnisku w Poznaniu nasza firma podjęła decyzję o rozszerzeniu działalności na innych lotniskach w Polsce. Już w kwietniu 2011 r. Sky Bar Sp. z o. o. otworzy dwa bary na lotnisku w Bydgoszczy. Pierwszy bar znajduje się na antresoli w sali ogólnodostępnej, zaś drugi w sali odlotów międzynarodowych za odprawą bezpieczeństwa. Koncepcja zagospodarowania powierzchni jak i oferta z pewnością odzwierciedlą międzynarodowy charakter lotniska.W wyniku postępowania przetargowego na Międzynarodowym Lotnisku Wrocław S.A. Sky Bar Sp. z o. o. wygrał przetarg na powierzchnię przeznaczoną na PUB na nowym terminalu. Spośród wielu ofert, nasza została najwyżej oceniona przez Komisję Przetargową. W październiku 2011 roku powitamy pierwszych pasażerów na lotnisku we Wrocławiu.
Sky Bar sp. z o.o. ul. Bukowska 285, Poznań
e-mail: m.stempski@sky-bar-poznan.pl
tel: +48 664 382 356
Kontakt:
Sky Bar sp. z o.o. powstała w czerwcu 2007 roku. Na  początku była operatorem trzech kawiarni na Lotnisku w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Poznaniu w strefie Ogólnodostępnej, strefie Schengen oraz strefie NonSchengen. W lutym 2010 roku została otwarta kawiarnia w C.H. Panorama w Poznaniu . 
Jednak głównym nurtem rozwoju pozostały dla firmy lotniska. W roku 2010 otwarto dwie kawiarnie w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Bydgoszczy. 
Następnie w 2011 roku w Międzynarodowym Porcie Lotniczym we Wrocławiu, a w 2013 roku w Międzynarowodwym Porcie Lotniczym Łódź. 
Obecnie spółka Sky Bar jest operatorem ośmiu kawiarni, gdzie oferowane są przekąski zimne i ciepłe oraz pyszna kawa i ciasta. 

"Podniebny Barek" jako czołowa marka handlowa na polskich lotniskach i bardzo znana marka w Polsce pozyskała znaczący kredyt zaufania wśród mieszkańców naszego kraju korzystających z usług linii lotniczych i jest wśród nich dobrze postrzegana.
Firma "Sky Bar Sp. z o. o.", będąca operatorem " Podniebnych Barków", pragnie kultywować i promować zdobyty kapitał dobrej woli, który nada dodatkowy wymiar postrzeganiu przez klientów jakości obsługi gastronomicznej na lotnisku w Poznań-Ławica. Oferta skierowana do pasażerów podróżujących z Międzynarodowego Portu Lotniczego w Poznaniu, obejmująca nowoczesne i sprawne środowisko handlowe po szyldem znanej marki, kojarzonej przez wielu zarówno z posiłkami na wielkich lotniskach, jak i z ciekawą ofertą skierowaną dla klientów linii niskobudżetowych, wpływa pozytywnie na ogólną atmosferę lotniska. Pomaga ona także w umocnieniu jego wizerunku jako miejsca międzynarodowej turystyki i biznesu o rosnącym znaczeniu nie tylko w regionie, ale również w całej Polsce.
O nas